E okul mobil giriş , Veli mobil girişi

e-okul mobil uygulama ile sistem daha çok kullanılmaya başlandı. Çünkü artık her evde ve her elde bir akıllı telefon var. Mobil uygulamalar uzakları yakın ediyor. Eğitim artık evlerde. Ve gün geçtikçe bu kolaylıklar artacak gibi.

Teknolojinin hızlı ilerleyişi yaşam şartlarını ve alışkanlıklarımızı değiştiriyor. Kurumlar ve işletmeler gelişen teknolojiye ayak uydurarak mobil uygulamalara ağırlık veriyorlar. Mobil ile her zaman size ulaşmaları ve sizin onlara ulaşmanız çok kolay.

Mobil uygulamadan veliler için daha güzel oldu. Her ortamda veli bilgilendirme VBS sistemine ulaşarak öğrencinin not bilgilerine , karne bilgilerine , devamsızlık bilgilerine hemen ulaşıyorlar. Anneler , babalar öğrenci takiplerini sistem sayesinde yapabiliyorlar.

Eğitim sistemi hızla teknolojiye ayak uyduruyor. Milli Eğitim Bakanlığı uygualamaya koyduğu mobil e-okul ile sisteme ulaşmayı kolaylaştırdı. Artık eğitimle işi olanlar mobil sistem ile her zaman bilgi alabilecekler. Ve sorgulama yapabilecekler. Kolaylıklar eğitim sürecini daha kullanışlı ve daha anlaşılır hale getirdi.

Mobil e-okul girişi ile internete bağlı her telefondan bağlanmak mümkün. Ve kullanıma açık modüllere ulaşıp bilgi almak kolay. Son yıllarda hızla gelişen e-okul sistemi beraberinde getirdiği kullanım kolaylıkları ile işleri daha kolay hale getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir