Karne notları, e okul sistemi ile anında yanınızda

E-okul sistemi üzerinden güncel öğrenci notlarını takip etmek çok kolay. Veliler ve öğrenciler gelişen son sistem teknoloji ile artık cep telefonlarından okul bilgilerine erişebiliyorlar. Akıllı telefonlar bu kolaylığı velilere sunuyor.

E-okul çok büyük bir proje. Ülkemiz eğitim sistemi e-okul sayesinde büyük mesafe aldı. Eokul sistemini destekleyen fatih projesi ile okullara akıllı tahtalar kuruldu. İnternete bağlı bu güzel tahtaları köy okullarında bile bulmak mümkün. Bir köy okul öğrencisi artık anında ineterene bağlanarak eğitim videoları izleyebiliyor. Pc de hazırlanan bir çok proje akıllı tahtalar ile öğrencilere sunum yapılabiliyor. E-okul sistemi zaman içerisinde daha da gelişeceğe benziyor. Çünkü artık birçok sınav işlemi e-okul üzerinden yapılmaya başlandı. Teog sonuçları eokul üzerinden açıklanıyor. Sisteme okulu eve taşıyarak velilere büyük kolaylık sağlıyor.

Karne notlarını öğrenmek için heyecanla bekleyen öğrenci yok artık. Merak eden anında sisteme giriş yaparak  karne notlarını, yazılı notlarını, devamsızlıkları ve sınav tarihlerini hemen öğrenebiliyor. Meb personeli e-okl sistemini sürekli güncel tutuyor. Okul ve öğrenci bilgileri düzenli olarak sisteme işleniyor. Haliyle sisteme erişenler güncel bilgilere anında ulaşıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir