MEB karne notları 2018, e-okul giriş

Karne notları için çok az bir zaman ayırmanız yeterli. İnternte üzerinden e-okul sistemine giriş yaparak notları görmek mümkün. Okullar tatil oluyor. Karne günü geliyor.

Eokul sistemi mobil ile devamsızlıkları hemen öğrenmeniz mümkün. Merak insanoğlunun içini kemirir. Herkes başarısını ve notlarını merak eder. Artık eokul mobil sistemi ile notlarınıza erişmek an meselesi. Dakikalar içinde veli bilgilenidrme sistemine girebilir tecessüsünüzden kurutlabilirsiniz.

Meb karne notlarını tatil gününden önce kullanıcılara sunuyor. Gecenin bir yarısında notlarınız aklınıza gelirse hiç telaşlanmayın. Hemen sisteme e-okul mobil ile bağlanarak ders notlarınız hakkında bilgi sahibi olun. İnternet bağlantınızın olması ve akıllı telefona sahip olmanız yeterli. Milli Eğitim Bakanlığı MEB sizlere kolaylık için seferber olmuş durumda. Teknolojiye ayak uyduran Türk eğitim sistemi geliştirdiği yazılımla son ana kadar hizmette.

E-okul daha birkaç sene kurulmuş bir yazılım iken yapılan yatırımlarla hızla gelişti ve son haliyle günümüze kadar geldi. Ancak gelişen şartlara göre sistem daha da gelişecek gibi. E-okul MEB mobil ile her zaman eğitime bağlısınız. Her zaman eğitim sürecinin bir parçası olacaksınız.

MEB – Önümüzdeki yıllarda bakanlık kodlama derslerini müfredata eklemeyi düşünüyor. Zaman gösteriyor ki gelecekte daha güzel sistemlerle karşılaşacağız. Teog ve benzeri sınavlar da e-okul üzerinden işlem görmeye başlandı. Teog sonuçlarına göre artık öğrencilerin geleceği şekilleniyor. Haliyle e-okul veli bilgilendirme sistemine giriş oranı zamanla bir hali artacak gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir