Teog konuları 2017 ve teog sınav zamanı

Teog konuları 2016 2017 Meb tarafından açıklandı. Teog sınavı ile 8.sınıf öğrencileri eğitim yılı boyunca meşgul oluyorlar. Çünkü sınav süreci yıl içerisine yayılmış durumda.

Peki teog konularını nereden bulabiliriz ?  Google gibi arama motorlarına Talim ve Terbiye Kurulu Teog konuları yazmanız yeterli. Çünkü  konu ve kazanımlar her zaman bu siteden ilan ediliyor. Teog konuları yayınlandıktan sonra sınav süreci başlıyor.

2016 2017 eğitim öğretim yılında 1. Teog sınavı kasım ayır içerisinde yapılacak. 23-24 kasım tarihlerinde yapılacak sınavın sonuçları ise karne gününe birkaç gün kala e okul veli bilgilendirme üzerinden açıklanacak.

Teog sonuçları en çok merak ettiklerimizden. Çünkü bu sonuçlar lise yerleştirmelerinde çok etkili oluyor. Sınavda alınan puan ortalaması ile öğrenciler liselere yerleştiriliyor. Bilgi sitesi olarak teog sınavı ile ilgili haberleri ve gelişmeleri sürekli paylaşıyoruz. Sonuçlar açıklandığı zaman sitemizde yer alacaktır.

2017 teog konuları Talim e Terbiye kurulu sitesinde. En güncel ve en doğru bilgiye oradan ulaşmanız mümkün. Mobil kullanım ile dosyaları telefona aktarabilir ve dilediğiniz zaman görebilirsiniz. Ayrıca bu süreçte bol bol teog soruları çözülmeli. Çünkü  çıkmış teog soruları başarıyı yükseltecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir