E okul öğretmen girişi 2018

Eğitim öğretim yılı boyunca öğretmenlerin en çok kullandığı platformlardan biriside e okul eğitim yönetim sistemidir. E okul öğretmen giriş ile yıl boyu güncelleme yapılmaktadır.

Eğitim sürecinde bize en çok yardım eden yazılımların başında gelir e-okul. Veliler, öğretmenler ve MEB personeli yılın 12 ayı boyunca sistemi aktif olarak kullanmaktadırlar. Öğretmenler eğitim döneminde yaptıkları yazılı sonuçlarını ve yazılı tarihlerini sisteme ekleyerek öğrenci ve veli erişimine sınmaktadırlar. Ayrıca kurumsal işlemler açısından da kullanılmaktadır. Giriş e-okul.meb.gov.tr adresi üzerinden yapılmakta.

E okul öğretmen girişi günün her saatinde ve her yerden yapılabilmektedir. Öğretmenler gerektiği taktirde güncellemeleri evlerinden yapabilmekte. Verilen şifrenin kullanılması için internet bağlantısının olması yeterli olmakta. 2018 yılına yaklaştığımız şu günler sistem yoğun olarak kullanılmakta. Bu günler yazılı günleri. Her yazılı sonrası notlar sisteme eklenmekte. İlk başlarda sistemde oluşan kesintiler artık yaşanmıyor. 2018 yılı itibari ile çok güçlü bir e okul sistemine sahibiz artık.

Son Güncelleme:

E okul öğretmen girişi 2018” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir