E okul veli bilgilendirme sistemi, 2018 Karne notu sorgulama

15 tatil 2018 yaklaşıyor. Son günlerde öğrencileri karne heyecanı sarmaya başladı. Çünkü bir dönemin emeğini alacaklar. Karne notları e-okul veli bilgilendirme sisteminde. Öğrenciler e-okul girişi yaparak notlarını öğrenebiliyor.

E-okul sistemine mobil erişim çok kolaylaştı. Cep telefonu ile internet bağlantısı ile hızlıca notlara ve bilgilere erişebilirsiniz. E-okul veli bilgilendirme sistemi ile eğitim uzak olmaktan çıktı. Veliler okula gitmeden sistem üzerinden gerekli bilgileri öğrenebiliyorlar. E-okul eğitimde birçok alternatifi beraberinde getirdiği. Eğitim materyalleri ve eğitim dosyaları online olarak takip edilmeye başlandı. Sistem ile yazılım bilgisi gelişmeye başladı. Çok yakında okullarda kodlama dersi verilecek.

Öğrenciler okul sıralarında yazılım öğrenecekler. Ve bu durum gelecekte kariyer için önemli olacak. Bu günün şartlarında kariyerinizde yazılım varsa işsiz kalmanız imkansız gibi. Veya yeni bir iş kurmanız an meselesi. Kodlama dersleri ile e-okul sistemi daha güçlü ve daha etkili olacak.

E-okul veli bilgilendirme sistemi 2018 ile karne notlarınıza hemen ulaşabilirsiniz. Karne hediyesi telaşı başladı. Başarılı öğrenciler için hediye paketleri raflarda heyecanla bekliyor. Sürekli olmamak şartı ile öğrencileri hediyeler ile ödüllendirmek eğitime katkı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir