E okul VBS girişi 2018 2019 eğitim öğretim yılı

E okul sistemi hızlandı. 2018-2019 eğitim öğretim yılı başlıyor. Okullarda büyük hazırlık var. Öğrenciler gelmeden okul işleri hızlandı.    e okul mobil  ile sistem daha çok kullanılmaya başlandı. Çünkü artık her evde ve her elde bir akıllı telefon var. Mobil uygulamalar uzakları yakın ediyor. Eğitim artık evlerde. Ve gün geçtikçe bu kolaylıklar artacak gibi.

Öğretmenler yavaş yavaş eokul girşlerini yapacaklar. Teknolojinin hızlı ilerleyişi yaşam şartlarını ve alışkanlıklarımızı değiştiriyor. Kurumlar ve işletmeler gelişen teknolojiye ayak uydurarak mobil uygulamalara ağırlık veriyorlar. Mobil ile her zaman size ulaşmaları ve sizin onlara ulaşmanız çok kolay.

Mobil uygulamadan veliler için daha güzel oldu. Her ortamda veli bilgilendirme VBS sistemine ulaşarak öğrencinin not bilgilerine , karne bilgilerine , devamsızlık bilgilerine hemen ulaşıyorlar. Anneler , babalar öğrenci takiplerini sistem sayesinde yapabiliyorlar. E okul giriş ile tüm eğitim bilgileri hızlıca elimizde.

Eğitim sistemi hızla teknolojiye ayak uyduruyor. Milli Eğitim Bakanlığı uygualamaya koyduğu mobil e-okul ile sisteme ulaşmayı kolaylaştırdı. Artık eğitimle işi olanlar mobil sistem ile her zaman bilgi alabilecekler. Ve sorgulama yapabilecekler. Kolaylıklar eğitim sürecini daha kullanışlı ve daha anlaşılır hale getirdi.

Mobil e-okul girişi ile internete bağlı her telefondan bağlanmak mümkün. Ve kullanıma açık modüllere ulaşıp bilgi almak kolay. Son yıllarda hızla gelişen e-okul sistemi beraberinde getirdiği kullanım kolaylıkları ile işleri daha kolay hale getiriyor.

Milli Eğitim Bakanı değişti. Eğitim dünyası güzel gelişmelerin heyecanı içerisinde. 2018 2019 eğitim öğretim yılı 17 eylülde başlıyor. E okul her zaman olduğu gibi yine yoğun olarak kullanılacak. Kodlama hayatımıza gireli eğitim sistemimizde çok gelişmeler oldu. EBA ve E okul gibi sistemler daha etkin kullanılmaya başlandı.

E okul VBS girişi 2018 2019 eğitim öğretim yılı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir