Üniversiteye Hazırlıkta Matematik Aşaması

Matematik, hayatın her alanında bulunduğu gibi bazı aşamaları atlatmak adına geçiş engeli de oluşturabiliyor. Matematik ile olan sorunlar çözülmediği takdir de bu aşamaya kadar sorunlar çığ olup büyüyor. Ancak henüz hiçbir şey için geç kalınmış değil. Üniversiteye hazırlık aşamasında matematik alanında özel ders eğitimlerimiz ile bu engeli ortadan kaldırabilir, üniversite yolunda matematik aşamasını atlatabiliriz.

MATEMATİK DÜZEYİ BELİRLEME

Matematik için çalışma planımıza önceliği matematik eksiklerinizde durarak gerçekleştiriyoruz. Eksikleriniz tamamlayarak yol almak bizi kısa sürede başarılı sonuca ulaştıracaktır. Eksik konular, yanlış bildiğiniz doğrular, mantıksal kuram bağlantıları gibi püf noktaları aydınlatıp matematik ile ilgili sorunlara çözüm getireceğiz.

MATEMATİK ÖĞRENME

Size özel ders planlamamız ile konu tamamlayıp pratiğe geçme aşamasına ilerliyoruz. Matematiği anlama ile başlayan pratikleşme sürecine devam eden bu yol öğrenme aşamamızı sonlandıracaktır. Örnek sorulara ağırlık vererek çeşitli soru tiplerini tanımanızı ve yorumlamanızı sağlayacağız. Bu pratikleşme süreci de matematiği öğrenme ve eğlenme süreciniz olacaktır. Artık desteksiz soruları yorumlayıp mantıksal bağlantıyı fark ederek soruların sonuçlarına ulaşacaksınız.

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Üniversiteye hazırlık aşamanızda da matematik müfredat konularını da kapsayan bir program oluşturacağız. Amacınıza yönelik programlamalar ile başarılı sonuçlar elde edeceğiz. Matematiği mantıksal kavrama temelinizi attıktan sonra konular çerçevesinde doğru bir ilerleyiş sergileyip hedefinize varmanız için çaba göstereceğiz. Üniversite sınav soru tipleri ile pratiğinizi tamamlayacak ve sınav aşamasını kolaylıkla atlatacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir