E-kitap Satışından Para Kazanmak

Bir iş fikri arıyor olabilirsiniz. E-kitap işi günümüzde yeni yeni keşfedilmek üzere olan işler arasındadır. İnternet üzerinden yapılacak işler oldukça fazladır. E-kitap işi de bu işler arasında gösterilmektedir. Bu iş sayesinde kendinize günlük kazançlar elde etmenizin yanında düzenli ve planlı bir çalışma sayesinde de zengin olma yolunda ilerleyebilmektesiniz.

Bolca kitap okuyan kişilerdenseniz veya yazma işinde kendinize güveniyorsanız bu iş tam size göre. Kendinizin özgün bir şekilde yazıp paylaşımını yapacağınız bir masal kitabından oldukça fazla paralar kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Benim yazdığım bir masal kitabını kim okuyacak diye düşünmeyin. Asıl kitap piyasasında satılması yüksek oranda olan özgün masallar bulunur. Telefonlarda bulunan uygulamalar sayesinde yazmış olduğunuz masalları oralara koyarak ve değerinin biraz altında satarak bu işe başlamanız oldukça faydalı olabilir. İlk başta ucuz olarak satılmasının amacı ise öncelikli olarak müşteriyi çekmek ve sonrasında ise düzenli yazılacak olan masalların arkası gelecektir.

E-kitap işinden yüksek kazançlar sağlamak isteyen kişilerin masallar ile, romanlar ile ve farklı konularda olan kitaplardan faydalanmaları gerekmketedir. Bu unsurlardan faydalanmadan da ücretler kazanabilirsiniz lakin kazanacağınız ücret biraz alt seviyelerde kalacaktır. Günlük haytta toplum için önemli olan bir konu hakkında yazacağınız bilgi amaçlı yazıların bile alıcı bulacağını hatırlatmak isterim. En azından bunları satın cep harçlığınızı çıkartabileceğinizi söyleyebilirim. İlk deneyim için ve amatör bir şekilde yazılmasına rağmen para kazanmanız sizinde şevkinizi artırarak bu işi daha fazla ciddiye alarak yapmanıza yardımcı olacaktır.

Günlük hayatta bulunan işlerin neredeyse genele yakını fizik gücünü gerektiren oldukça yorucu işlerden oluşur. Durum böyle olunca da o işlerde çalışan kişilerin hem bedenen hem de ruhen yorgunluklar yaşadığına tanık oluruz. Bedenin yorulmasının yanı sıra ruhen olarak yorulmak da insanı yıpratan bir diğer etkendir. E-kitap yazarlığı iş bakımından oldukça hafifi, yorucu olmayan, rahat olması ve işinizde özgür olmanızı sağlayan bir iştir. Yani kısacası kendi işinizin patronu siz olacaksınız. Bu aslında harika bir deneyim olmaktadır. E-kitap yazarlığı gibi bir başka işte makale yazarlığıdır. Aynı düşünce doğrultusunda ilerleme kaydeden bu iki iş internet üzerinden yapabileceğiniz işler arasında gösterilir.

E-kitap yazarlığı yapan kişilerin hayatlarında karşılarına çıkan zorlukları da aştığını gözlemleyebiliyoruz. Karşılaşılan zorluklar karşısında hemen düşünme mekanizması devreye girerek olay veya durum hakkında hemen kısa bir muhakeme ederek neyin doğru neyin yanlış olduğu konusunda erken bir cevaplama düşüncesi beyin tarafından karşılanıyor. Ayrıca; e-kitap yazarlığı sayesinde daha fazla kitaba daha fazla yazı yazmaya odaklanmak mümkün oluyor. Bunu söylememin amacı ise; günümüzde insanları esir alan teknolojiden kurtulmanın en iyi yolu e-kitap yazarlığı yapmaktır. Çünkü; telefonlar ile saatlerce boşa zaman geçirmek yerine e-kitap yazarlığı veya makale yazarlığı yaparak teknolojiyi yararlı bir şekilde kullanmamız sağlanıyor.

Son Güncelleme:

E-kitap Satışından Para Kazanmak” için bir yorum

  • Aralık 15, 2017 tarihinde, saat 10:14 am
    Permalink

    e kitap sektörü hızla gelişiyor. önümüzdeki yıllarda e-kitaplar hayatımızda daha etkin olacak.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir