Cuma mesajları, en güzel cuma günü mesajı

Cuma günleri bir bir gelir. Ellerin duaya kalktığı, güzel düşüncelerin bir araya geldiği anlamlı ve bereketli gün Cuma. Çetin sınav verdiğimiz dünyada duaya ihtiyacımız var. Bu mübarek günde sevdiklerinize, kısa Cuma mesajları gönderebilir, gönüllerde ve dualarda yer alabilirsiniz.

Kısa Cuma Mesajları 2018

Sevgili kardeşim en içten duygular ile günün mübarek olsun. Hayırlara vesile olsun inşallah. Rabbim yar ve yardımcın olsun.

Kadim dost, Cuma gününü tebrik eder hayırlara vesile olmasını Mevlamdan niyaz ederim.

Babam, cumanı tebrik eder ellerinden öperim. En kısa zamanda ziyaretine geleceğim inşallah. Rabbim yar ve yardımcın olsun.

Sevgili kardeşim, bu güzel ve anlamlı günde tüm güzel duların kabul olması temennisi ile cumanı tebrik ederim. İyi ki varsın.

Sevgili dost, hayırlı cumalar diler işlerinde kolaylıklar dilerim. Mevla yar ve yardımcın olsun.

Dostlar kötü günde belli olur. En dar zamanlarımda her yanımda olsun. Seni seviyor, hayırlı cumalar diliyorum.

Rabbim İslam dünyası üzerindeki tüm sıkıntıları giderir inşallah. Bu anlamlı günde tüm güzel sözler, güzel dualar kabul olur inşallah. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

Gecenin ve güzel günün hürmetine günahlarımızı affeyle Rabbim. Sıkıntılarımızı gider, mümin kardeşlerimize yardım et Allah’ım.

Her gecenin bir sabahı vardır. İnşallah dualarımız kabul yarınlarımız mutlu olur. Hayırlı Cumalar.

Bilgi ve güzel duaların ışığında, Kur-an’ı Kerim ve Sevgili Peygamberimiz rehberliğinde bize rahmetinle muamele et rabbim. Dualarımızı kabul eyle. Cumanız mübarek olsun.

Etiketler:, ,

Cuma mesajları, en güzel cuma günü mesajı için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Emre  yorumladı. 10:10 am - 15 / 12 / 2017:

    güzel bir gün. bu mübarek günde herkesin cuma gününü tebrik ediyorum. hayırlı cumalar diler, sağlık sıhhat afiyetler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir