Cuma Mesajları Kısa Uzun Anlamlı Cuma Sözleri

Günlerden Cuma olunca akın akın camilere gider Rabbimize dua ederiz. Ayrıca güzel sözler ve mesajlar ile sevdiklerimizi hatırlar duanın gücünde birleşiriz. Sayfamızda bu güzel güne dair Cuma mesajları bulabilirsiniz.

Cuma Mesajları 2018

Bu güzel günde Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun. Rabbim rızasına muvafık, güzel ve mutlu günler nasip etsin inşallah.

İnsanların dostları vardır değer verdiği, değerini yüreğinde hissettiği. Değerli dostum Cuma gününü tebrik eder Mevlamdan güzellikler dilerim.

Cuma günü gelince bir başka olur gönüller. Bu güzel ve anlamlı günce gününüzü tebrik eder, sağlık sıhhat afiyet dilerim.

Rabbim dünya üzerindeki sıkıntıları sona erdirsin. Zalimin zulmünden İslam Alemini muhafaza etsin. Cumanız mübarek, dualarınız makbul olsun inşallah.

Değerli kardeşim bu güzel günün hayrına duaların kabul işlerin yoluna girsin inşallah. Borçlarından en kısa zamanda kurtulman temennisi ile.

Dostlar aklımıza gelince neşelenir, mutlu oluruz. Sevdiklerimizin hayır duaları rehberimiz olur. Bizi yarınlarda ki sıkıntılardan korur. Dualarda kalabilmek temennisi ile Cuma gününüz mübarek olsun. Tüm güzel sözler sizin olsun.

Eller duya kalkınca gönülde olmak isteriz. Her zaman dualarımızdasın. Günün mübarek olsun.

Kardeşim seni çok seviyor Cuma gününü tebrik ediyorum. Hayırlara vesile olsun inşallah.

Güzel dualarla kalplerinizde yer almak temennisi ile Cumamız hayırlı olsun.

Manevi iklimlerde gezeriz Cuma olunca. Rabbimize daha yakın olur, kendimize daha çok dikkat ederiz. Ama her günün Cuma günü gibi olmasını da arzu ederiz kalpten. Bu güzel günde cumanız mübarek olsun.

Son Güncelleme:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir